Księgowość

Rachmistrz GT

Rachmistrz GT to od lat jeden z najpopularniejszych programów do obsługi uproszczonej księgowości. Polecamy go firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów lub rozliczającym się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
Wg opinii respondentów Rachmistrz to najlepszy program do obsługi uproszczonej księgowości (na podstawie wyników badania telefonicznego przeprowadzonego przez IMAS International wśród właścicieli, menedżerów i specjalistów MŚP w marcu i październiku 2011 roku.)
Dotychczas sprzedanych zostało ponad 70 tys. licencji programu.

Więcej informacji


Rewizor GT

Rewizor GT to system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw, wyposażony w pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej. Jest zgodny z Ustawą o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Rewizor to od lat jeden z najpopularniejszych programów dla księgowych. Dotychczas sprzedanych zostało blisko 40 tys. licencji programu.
Rewizor GT jest zwycięzcą rankingu Najlepsze produkty dla biznesu 2011 (kategoria Oprogramowanie) publikowanego przez Gazetę Finansową.

Więcej informacji

Stawka za 1 kilometr przebiegu pojazdów prywatnych używanych do celów służbowych

Samochód osobowy do 900 cm3 0,5214 zł
Samochód osobowy powyżej 900 cm3 0,8358 zł
Motocykl 0,2302 zł
Motorower 0,1382 zł

Bezpieczny (elektroniczny) podpis kwalifikowany

Podpis z certyfikatem kwalifikowanym daje szerokie możliwości wymiany oficjalnych dokumentów. Jest on prawie równoznaczny ze złożeniem naszego podpisu na papierze. Jest on prawnie równoznaczny ze złożeniem naszego podpisu na papierze. Więcej...